
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business R - Uranograu - Panoramadak - Digital Cockpit - Apple CarPlay -
Algemeen
| Prijs | € 19.250 |
| Prijs excl. BTW | € 16.141 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 106.023 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-026-NL |
| Datum deel 1 | 16-03-2020 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Urano grey |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 175 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Gf, titaanzwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 111 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden BOVAG garantie (Aflever pakket 2):
AFLEVERPAKKET 2
* VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 1250,- LEVEREN WIJ UW AUTO MET:
* 12 maanden BOVAG garantie** tot 30.000 KM
* Technische inspectie
* Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
* Nieuwe APK (Of minimaal 1 jaar)
* Volledig poetsen en reinigen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Advance-pakket (LED koplampen, Panorama schuif-/kanteldak)
- Audio installatie premium
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18''
- Navigatiesysteem full map
- R-Line Exterieur
- stuurwiel multifunctioneel
- Style-pakket (lendesteunen (verstelbaar), schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- telefoonintegratie
- Urano Grey (5K5K)
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Led pakket (Achterlichten led, in donkerrood uitgevoerd, koplampen adaptief) (W91)
- Middenarmsteun (6E3)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- side-skirts
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Telefoon draadloos oplaadbaar (9ZV)
- Vermoeidheidsherkenningsysteem (aanbevolen rusttijd) (EM1)
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























