
Volkswagen Polo - 1.4-16V Cross Automaat AIRCO/CLIMA, cruise control, 1ste eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 6.999 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 86.656 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 07-HVD-1 |
| Datum deel 1 | 03-03-2009 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,70 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 1111 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 15,7 s
Topsnelheid: 166 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Oranje, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- 5-Deurs
= Bijzonderheden =
Op 86.469 KM heeft hij nog een onderhoudsbeurt gehad! Deze mooie Polo is zo afkomstig van de 1ste eigenaar.
De openingstijden van de werkplaats zijn:
- Maandag t/m vrijdag: 08.30 t/m 12.30 en van 13.00 t/m 17.30 uur (in de avond mogelijk op afspraak)
- Zaterdag : 08.30 t/m 14.00 uur
Voor occasions kunt u na kantoortijden en in het weekend het mobiele nummer bellen.
Op al onze informatie met betrekking tot onze advertenties geldt: alle informatie is onder voorbehoud van typfouten en opties
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























