
Volkswagen Polo - 1.4-16V Optive Met 1 Jaar APK
Algemeen
| Prijs | € 2.749 |
| Bouwjaar | Juni 2007 |
| Kilometerstand | 271.614 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-TS-HR |
| Datum deel 1 | 26-06-2007 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 988 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Galileistraat 9
1704SE Heerhugowaard
0725315324
https://www.autobedrijfringvaart.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 165 x 147 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Nette en goed rijdende .Volkswagen Polo 1.4-16V Optive Met 1 Jaar APKkilometerstand! Nationale Auto pas certificaat aanwezig.271614km. Complete uitvoering met oa: electrische ramen voor ,armsteun voor.radio-cd speler.Clima, Cr. Control... .etc....
-ALLE AUTO'S WORDEN VOOR VERKOOP NAGEKEKEN DOOR ONZE GARAGEBEDRIJF
-Twee sleutels
-Nationale Auto Pas Certificaat
-Onderhoudsbeurt
-Minimaal 6 Maanden APK
Inruil is mogelijk
Openingstijden:
Maandag tot Vrijdag van 10.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur
Tel :06-40391916
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































