
Volkswagen Polo - 1.4-16V Sportline 5Drs, Apk 10/2/27, Airco, Elek-pakket, Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 256.828 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NG-351-J |
| Datum deel 1 | 20-02-2006 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1062 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
GVW: 1.570 kg
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 163 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Isofix
- Mistlampen achter
- Mistlampen voor
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.4-16V Sportline een goed rijdende auto met airco,elek-pakket,dakrails en trekhaak.
Apk 10-02-2027
2499,-
Zolang de advertentie er staat is de auto beschikbaar.
Wij zijn veel onderweg dus voor serieuze interesse of voor het maken van een afspraak even bellen 0629352245 bereikbaar van 8.00 tot 18.00.
Op vragen om de laatste prijs of onzin biedingen wordt niet gereageerd.
Uw huidige auto inruilen is bij ons mogelijk tegen handelsprijzen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























