
Volkswagen Polo - 1.4-16V Sportline | Airco | Automaat | NAP
Algemeen
| Prijs | € 5.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 120.950 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-TB-VF |
| Datum deel 1 | 17-07-2006 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,30 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1033 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Polo 1.4-16V Sportline | Airco | Automaat | NAP
- Kenteken: 49-TB-VF
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 17-07-2026
- Tellerstand: 120950 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BKY
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1033 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Getint warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Hierbij bieden we u deze mooie Volkswagen Polo uit 2006 aan. De auto verkeerd zich zowel optisch als technisch in goede staat.
De polo rijdt en schakelt uitstekend.
Wij verkopen deze auto met:
- 2 originele sleutels
- Originele boekjes
- Onderhoudshistorie
- Nieuwe APK
- Nieuwe onderhoudsbeurt.
Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk. Neem hiervoor contact met ons op.
Daarnaast bieden wij ook financiering aan op onze auto's. Ook hiervoor kunt u contact met ons opnemen.
JK-Automotive
Esgang 5H
8431NM Oosterwolde
+31 6 12326232
info@jk-automotive.nl
www.jk-automotive.nl
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk! Neem hiervoor contact met ons op.
Tevens behoren Financiering en Lease ook tot de mogelijkheden.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact met ons op voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























