
Volkswagen Polo - 1.4-16V Trendline
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 290.120 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GP-188-T |
| Datum deel 1 | 21-01-2005 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 993 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2005 - mei 2006
Referentienummer: 52
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- CD-wisselaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Heeft u intresse? gelieve dan telefonisch contact op te nemen. Wij zijn enkel geopend op afspraak (ook in het weekend/avonduren).
Disclaimer:
Alle moeite wordt genomen om zo goed en volledig mogelijk informatie te verstrekken, fouten zijn niet uitgesloten. Mocht er iets specifiek belangrijk zijn vraag dan altijd naar de actuele informatie.
Wij adverteren altijd met internet meeeneemprijzen zonder afleveringskosten of garantiepakketten.
Volkswagen polo met goeie apk twee sleutels en boekjes
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























