
Volkswagen Polo - 1.4-16V Trendline APK Sportvelgen
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 186.071 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-SFH-31 |
| Datum deel 1 | 13-04-2010 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 970 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 530 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
GVW: 1.550 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Leuke Volkswagen polo 1.4 benzine 4 cilinder.
Bouwjaar 2010
Km stand 186.000
Apk 13-11-2026.
De auto start en rijd goed.
2 sleutels en alle boekjes zijn aanwezig.
Prijs 3999euro inruil mogelijk.
Voor meer informatie kunt u bellen of mailen.
--------------------------------------------------------------------------------
Thomassen Trading | Voorheen J&M Motorcycles
Bent u op zoek naar een betrouwbare partij voor het kopen of verkopen van een Harley-Davidson?
Thomassen Trading bouwt voort op de ervaring en naam van J&M Motorcycles, jarenlang actief in de wereld van Harley-Davidson motoren.
Na een succesvolle periode met J&M Motorcycles zijn wij verder gegaan onder de naam Thomassen Trading. Met dezelfde passie, kennis en netwerk blijven wij ons richten op de in- en verkoop van Harley-Davidson motoren en auto’s, zowel binnen Nederland als internationaal.
✔ Gespecialiseerd in Harley-Davidson
✔ Actief sinds 2013 in auto’s en motoren
✔ Sterk internationaal netwerk (o.a. USA en Europa)
✔ Snelle en eerlijke afhandeling
Heeft u een Harley-Davidson te koop?
Wij kopen motoren direct in, zonder tussenpersonen. U ontvangt snel een duidelijk en vrijblijvend bod, met directe betaling bij akkoord.
Ook voor de verkoop van uw motor of auto kunt u bij ons terecht. Wij denken met u mee en zorgen voor een soepel traject, zonder onnodige risico’s of tijdverlies.
Interesse of benieuwd naar de mogelijkheden?
Neem eenvoudig contact met ons op en wij helpen u graag verder.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































