
Volkswagen Polo - 1.4 Comfortline Clima
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Kilometerstand | 102.698 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 17 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-FS-LZ |
| Datum deel 1 | 21-06-2000 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,50 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 896 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R13
Acceleratie (0-100): 14,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.470 kg
Afmetingen (LxBxH): 374 x 163 x 142 cm
Wielbasis: 240 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
Geopend op afspraak!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































