
Volkswagen Polo - 1.4 TDI Comfortline Connected Series Airco Nav. Pdc NAP 5DRS
Algemeen
| Prijs | € 5.499 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 211.853 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KX-758-H |
| Datum deel 1 | 10-01-2017 |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1422 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1051 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 184 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.640 kg
Afmetingen (LxBxH): 397 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 332 - € 344 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- 3-punts veiligheidsgordel
- 3e remlicht
- 5 versnellingen
- 12Volt aansluiting
- ABS en EBD
- Achterbank 3-persoons
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterruit wisser
- Afneembaar trekhaak i.m.
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Armsteun
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Audio systeem met CD speler
- Audi radio/cd speler met wisselaar
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- AUX
- AUX-poort voor het aansluiten van externe apparatuur
- Bagage-afdekhoes
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijder airbag is uit te schakelen
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- BlueTooth telefoonkoppeling
- Buitenspiegels elektrisch instel- en verwarmbaar
- Buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack
- Dagrijverlichting
- Dashboard verlichting dimbaar
- Derde remlicht
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrische ramen voor en achter
- EPC
- Extra getint glas achter
- File assistent
- Geluidwerend glas
- Hoofdsteunen voor
- Instaplijsten met merk logo
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Koplampen in hoogte verstelbaar
- Metaalkleur
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem met kaartweergave (full-map)
- Nieuwe APK bij aflevering i.m.
- Pack Radio
- Parkeersensoren (PDC)
- Radiovoorbereiding
- Ruitenwisser achter
- Variabele stuuroverbrenging
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Warmtewerende voorruit
Alle Inruil is MOGELIJK tegen een handelsprijs!! Graag ontvangen wij een mail met daarin: de gegevens van uw inruil, foto's en uw voorstel
Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij u om vooraf te informeren of de auto nog beschikbaar is.
Deze advertentie en de inhoud is met grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan de foutieve invoer van onder andere opties, voertuig gegevens, druk-zet fouten en accessoires,
Voor voertuigen tot 6000,- euro rekenen wij 295 ,- euro aflevering kosten en daar boven 599,- euro.
Bij Auto Service Nijkerk kunt u ook terecht om uw aankoop te laten financieren of te leasen.
Wij kunnen bemiddelen voor zowel een particuliere- of zakelijke financiering.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Tel/ WhatsApp: +31 6 41824172
Email : info@autoservicenijkerk.nl
Let op! Wij werken enkel op afspraak.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























