
Volkswagen Polo - 1.4 TSI BlueGT
Algemeen
| Prijs | € 8.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 146.586 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-925-RF |
| Datum deel 1 | 18-11-2014 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1112 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
nette onderhouden auto Het onderhoudsboekje 2 sleutels aanwezig
Zoek je een auto die de perfecte balans biedt tussen sportieve prestaties dan is deze vw polo wat u zoekt
Welkom bij Autobedrijf Jakobs
voor bijna al onze voertuigen is
Privé of zakelijk leasen: geen enkel probleem
Bij ons is Leasen financiering Binnen 1 Dag Geregeld
Neem gerust contact op voor de mogelijkheden
Autobedrijf Jakobs is al meer dan 15 jaar actief in de wereld van auto’s, caravans en campers. Dankzij onze ervaring, persoonlijke service en passie voor mobiliteit weten zowel particuliere als zakelijke klanten ons al jaren te vinden.
Bij ons bent u altijd vrijblijvend welkom om een kijkje te nemen in ons aanbod. De koffie staat klaar en we nemen graag de tijd om u te adviseren.
Let op: ons aanbod wisselt snel. Heeft u iets moois gezien op onze website of socials?
Bel gerust even van tevoren voordat u langskomt – voor u het weet is het net verkocht!
Heeft u iets in te ruilen? Geen enkel probleem.
Of het nu gaat om een boot, caravan, camper, auto, vrachtauto, landbouwmachine of motor – stuur ons gerust wat informatie en een paar foto’s.
U ontvangt van ons vrijblijvend een inruilvoorstel.
Info
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































































































