
Volkswagen Polo - 1.4 TSI BlueGT Nieuw Motor Airco Cruise Alcantara 17 Inch Nieuwe Motor Zeer Mooie auto
Algemeen
| Prijs | € 4.650 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 352.413 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GK-923-F |
| Datum deel 1 | 14-02-2013 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1112 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkerblauw
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Side-skirts
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
Overig
- 17 inch
- Executive Plus-pakket (Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Leder-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Led Verlichting
- soundsystem
- usb
- Zwarte Dakhemel
= Bijzonderheden =
Sommige merken hebben geen introductie nodig. Volkswagen is er zo één. Duurzame kwaliteit, bewezen succes en o zo betrouwbaar. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Polo duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-verlichting, zwarte hemelbekleding, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Uw eigen muziek afspelen via de autoradio gaat heel gemakkelijk met de usb-aansluiting. Extra opties op deze auto zijn: sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Volkswagen Polo heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Volkswagen Polo als zich een noodsituatie voordoet.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























