
Volkswagen Polo - 1.4 TSI BlueGT Airco|Cruise|NAVI|Netjes
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 210.239 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 91-ZVN-4 |
| Datum deel 1 | 26-02-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1112 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/40 R17
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.630 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 168 x 145 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 3 maanden GARANTIE: 3 maanden Garantie op motor&koppeling met een maximum van 3000km
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Side-skirts
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
RIJKLAARPRIJS | NL Auto | 3 Maanden Garantie | APK 06 – 2027 | Goed Onderhouden. Scherpe prijs!
Teller rapport en Boekjes aanwezig!
Met een auto als deze Volkswagen Polo komt u absoluut goed voor de dag. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Polo in uitstekende conditie. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Met sportstuurwiel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Polo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Heeft u interesse in deze mooie Volkswagen? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Onze gedachte:
Onze auto’s worden inclusief garantie en apk aangeboden. Dit wordt bij de advertentie aangegeven. Hiermee willen wij bevestigen dat wij achter onze auto's staan. Een belangrijk gedachte hierbij is dat de klant niet de dupe mag zijn van een mankement aan een auto die wij verkopen. Bovag schrijft dit voor, daarom zijn wij lid van de Bovag. U betaalt bij ons nooit kosten voor de garantie. Onze concurrenten berekenen daar vaak tot wel €1200 euro kosten voor. Belangrijk om in gedachten te houden bij het vergelijken.
Voor de goedkopere auto's (indien daar niet specifiek een garantieperiode voor is afgesproken) mag u ervan uitgaan dat deze geen grote mankementen mag vertonen binnen een redelijke tijdsbestek en of wat niet te zien was tijdens de bezichtiging. (zo staat het ook in de Nederlandse wet).
Belangrijk: Voor sommige auto's bieden wij een garantie van 3 tot 6 maanden op motor en koppeling. Optioneel bieden wij daar een pakket aan waarmee u de garantie omzet naar 12 maanden BOVAG garantie en de auto wordt voorzien van een onderhoudsbeurt. Als deze optie NIET is vermeld, dan heeft u dus ook GEEN keuze voor 12 maanden BOVAG garantie.
Korte Omschrijving Garantie pakketten:
- Bovag Garantie: In principe een garantie op de algehele auto en in sommige gevallen ook de slijtageonderdelen. Dus de motor, versnellingsbak, elektronische delen, airco enzovoort vallen hier onder. Maar ook een draagarm of de accu. Slijtageonderdelen zoals de remmen of de multisnaar vallen onder de garantie mits de auto niet toe is aan de algemene periodieke onderhoud.
- Huisgarantie: Garantie op de motor en de versnellingsbak: Deze garantie geldt op de draaiende delen van de motor en de versnellingsbak. Denk daarbij als voorbeeld aan de waterpomp en of de koppeling schijven. Voor een afgesproken periode mogen deze onderdelen geen mankementen vertonen.
Bij wagenmaker auto's zeggen wij: Koffie staat niet klaar, deze wordt vers voor u klaar gezet. Tot snel dan!
Openingstijden:
Maandag 10:00 t/m 17:30 uur
Dinsdag 10:00 t/m 17:30 uur
Woensdag 10:00 t/m 17:30 uur
Donderdag 10:00 t/m 17:30 uur
Vrijdag 10:00 t/m 17:30 uur
Zaterdag 10:00 t/m 17:00 uur
Zondag 10:00 t/m 13:30 uur
Neemt u ook een kijkje op al onze andere advertenties?
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































