
Volkswagen Polo - 1.5 TSI Highline DSG|PANO|StoelVw|Camera
Algemeen
| Prijs | € 16.799 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 147.564 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 22 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JFH-16-Z |
| Datum deel 1 | 08-07-2019 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1135 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, LED koplampen)
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED koplampen)
- Leder-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Schakelmogelijkheid aan stuurwiel, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Licht en zicht-pakket
- Style-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Winter-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
|KEURIG ONDERHOUDEN POLO MET DE JUISTE OPTIE'S EN UITSTRALING
|TECHNISCH ALS OPTISCH 100%
|PANORAMADAK
|CAMERA
|STOELVERWARMING
|ADAPTIVE CRUIS CONTROL
|BEATS GELUIDINS.
|PARKEERASSIST
|LED KOPLAMPEN
|BOTSWAARSCHUWING
|AFNEEMBARE TREKHAAK
|EN VEEL MEER!
OPENINGSTIJDEN:
MAANDAG T/M ZATERDAG - 10:00/19:00
ZONDAG - GESLOTEN
Bij aankoop van alle occasions kunt het volgende van ons verwachten:
• Technische inspectie voertuig
• Garantie in overleg ( Autotrust )
• Nationale Autopas
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
Welkom bij MNG Auto's.
Uw occasiondealer waarbij uw wensen centraal staan! Inruil van uw auto, motor, scooter is mogelijk bij ons evenals financieringen. Wij zijn maandag t/m zaterdag geopend van 09:00 uur t/m 19:00 uur. Op Zondag zijn wij geopend op afspraak. Buiten de vaste openingstijden zijn bezichtigingen op afspraak mogelijk.
Met vriendelijke groet en tot ziens.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden
⚠️ Let op – Google reviews
De Google reviews die bij deze Marktplaats-advertentie worden weergegeven, zijn niet afkomstig van ons bedrijf (MNG AUTOS).
Deze reviews worden automatisch door Marktplaats gekoppeld op basis van locatie en kunnen betrekking hebben op andere bedrijven of personen in de omgeving.
Wij hebben dit probleem inmiddels in behandeling bij Marktplaats, zodat dit zo snel mogelijk wordt gecorrigeerd.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























