
Volkswagen Polo - 1.6 TDI GTD Highline
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 287.762 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RK-936-D |
| Datum deel 1 | 02-07-2010 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1057 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | juni 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R15
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 397 x 168 x 146 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 332 - € 344 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Signaalkleur zwart
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overige
- Executive-pakket (Audio-installatie, Multimedia-voorbereiding)
- Executive Plus-pakket (Audio-navigatiesysteem, Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
- Licht en zicht-pakket
= Bijzonderheden =
Dikke VW Polo GTD 1.6 TDI met bijna alle opties w.o:
Electr. ramen, Electr. spiegels (Verwarmd), Stuurbekrachtiging, Cruise control, Airco ( Climate control ), Traction control, Grootbeeld kleur CarPlay / Android systeem, Parkeersensoren achter, Automatisch dimmende binnenspiegel, Regensensor, Mistlampen, en nog veel meer....
Verlaagd sportonderstel met op maat spoorverbreding (binnen de wielkasten ) voor een mooiere stance.
Net (gisteren) compleet voorzien van een grote beurt met o.a: Nieuwe Distributieset (Continental) met nieuwe waterpomp en spanrollen, Nieuwe K&N Sportluchtfilter, Olie ververst met MOBIL1 Longlife olie,
Rijdt en schakelt als nieuw,
Boekjes compleet / Sleutels compleet (2 handzenders)
Consignatie verkoop / privé auto.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































