
Volkswagen Touareg - 3.0 e-Hybrid 381pk Elegance Trekhaak Camera Leder Virtual Cockpit Panoramadak Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 59.949 |
| Prijs excl. BTW | € 49.772 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 64.943 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 20-03-2024 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Metallic mythical black (0E) |
| Gewicht | 2344 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Riegshoogtendijk 150
7913TC Hollandscheveld
0528-361370
https://www.autobedrijfmartens.nl/
Vergelijkbare Volkswagen Touareg occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Koppel: 600 Nm
Wielbasis: 290 cm
Aandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 47 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 10 minuten
Interieur
Interieurkleur: Soul-black (VM)
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 2,2 l/100km (1 op 45,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 25,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 50 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 468 - € 512 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Rijklaar: 6 maanden (inbegrepen):
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
- 12 maanden Bovag Garantie (€ 500 meerprijs): 12 maanden Bovag Garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Rijklaar: 6 maanden"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- matrix LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-navigatiesysteem
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
- Wilt u vrijblijvend voor vertrek meer informatie over deze auto? Neem dan contact met ons op.
- Wilt u uw auto inruilen? Stuur foto’s via Whatsapp of per mail, zo kunnen wij vooraf al een duidelijke indicatie geven van een bij te betalen bedrag.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km
- nieuwe APK
- een aircoservice
- 6 maanden Martens Garantie (auto's ouder dan 10 jaar 3 maanden Martens garantie)
Optioneel: 12 maanden Bovag Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's tot 8 jaar en 150.000km)
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Informeer naar de lease-/financieringsmogelijkheden.
Deze auto wordt aangeboden door Autobedrijf Martens in Hollandscheveld. Wij zijn gespecialiseerd in de merken Volkswagen en Audi en hebben altijd ca. 180 jong- gebruikte auto’s op voorraad.
Bezoek www.autobedrijfmartens.nl voor een uitgebreide fotoreportage.
Wilt u deze auto komen bekijken en/of proefrijden? Wij helpen u graag verder.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Martens
Riegshoogtendijk 150
7913 TC Hollandscheveld
Mail: verkoop@autobedrijfmartens.nl
Telefoon & Whatsapp: 0528361370
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











