
Volkswagen Touareg - 3.0 TSi eHybrid 4MOTION R-LINE
Algemeen
| Prijs | € 59.950 |
| Prijs excl. BTW | € 49.646 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 109.850 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 10 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-375-JF |
| Datum deel 1 | 10-03-2023 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,20 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2374 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Koppel: 600 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 47 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.020 kg
Afmetingen (LxB): 488 x 198 cm
Wielbasis: 290 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 10 minuten
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 54 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Breedveld Basis (inbegrepen):
- Breedveld Auto's Garantie Plus (€ 1.295 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Service beurt
- Nieuwe APK
- Gratis vervangend vervoer
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Breedveld Basis "): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- Grenadill Black (0E0E)
- matrix LED koplampen
- Servosluiting portieren (GZ2)
- Trekhaak inclusief Trailer Assist (1D9)
- Velgen 'Tirano', 19 inch lichtmetaal (40W)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatie 'Discover Premium' (30,5 cm), 8 luidsprekers (7US)
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding in zwart (P00)
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- Nachtzichtsysteem (Night Vision) (9R1)
- rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistance Pakket (autonome parkeerfunctie, rondomzicht camera) (PF3)
- Luchtvering (adaptief demping systeem, luchtvering en automatische niveauregeling) (PSL)
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Wij hebben een passie voor auto’s, en verkopen en onderhouden alle merken. Onze auto’s zijn allemaal dealer onderhouden, met volledige onderhoudshistorie en zijn voorzien van de Nationale AutoPas.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem contact met ons op, we helpen u graag verder!
Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Deze auto wordt aangeboden bij Breedveld Auto’s BV. Bent u geïnteresseerd? Dan nodigen wij u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken in onze volledig nieuwe showroom en werkplaats van 1000 vierkante meter!
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























