
Volkswagen Touareg - 3.6 FSI Highline 6 cylinder Afneembare trekhaak 3500 kg trekgewicht
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 286.747 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-330-KV |
| Datum deel 1 | 19-10-2011 (import) |
| Topsnelheid | 227 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 206 kW (280 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3597 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2003 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 227 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 289 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 236 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik in de stad: 13,2 l/100km (1 op 7,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8 l/100km (1 op 12,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- DAB-ontvanger
- DVD-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- derde remlicht
- Hard disk
- hoofdsteunen voor en achter
= Bijzonderheden =
Schitterende VW Touareg met aanhangwagen gewicht 3500 kg!!
Het is een zeer nette auto en er is niet in gerookt.
Kom dit kanon bekijken en neem uw inruilauto mee,dan kunnen we U een scherp voorstel doen.
Deze auto heeft een standkachel en luchtvering.
Openingstijden nummer en locatie staan allemaal op onze site.
http://www.theomusch.nl/
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























