
Volkswagen Touareg - R 3.0 TSI 462pk eHybrid 4MOTION | SoH 98% | Panoramadak | Luchtvering| Head-up
Algemeen
| Prijs | € 76.900 |
| Bouwjaar | Januari 2024 |
| Kilometerstand | 48.182 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HNV-84-T |
| Datum deel 1 | 25-01-2024 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,20 sec |
| Motorvermogen | 340 kW (462 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Silicon grey metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 2381 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Technische informatie
Koppel: 700 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 75 liter
Actieradius: 48 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.020 kg
Afmetingen (LxB): 490 x 198 cm
Wielbasis: 290 cm
Accu
Accu: 14 kWh, Conditie: 98%
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 10 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 25,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 50 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Leaseprijs: € 1.682 p/m (private lease, 48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Volkswagen Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Volkswagen Approved Occasions
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- matrix LED koplampen
- R-Line Exterieur
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-navigatiesysteem
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- luchtvering en automatische niveauregeling
- adaptief demping systeem
- Assistance pakket (autonome parkeerfunctie, rondomzicht camera)
- Comfort-pakket (verwarmde voorruit, knie airbag(s), zij airbag(s) achter)
- lichtmetalen velgen 19"
- Multimedia-pakket (head-up display, audio installatie premium)
- Opberg pakket (bagage-scheidingsnet, zonnescherm achterruit)
- oplaadmogelijkheid
- Stoelen-pakket (achterbank verwarmd, stoel ventilatie voor, Buitenspiegels elektr. met geheugen, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen, lederen interieurdelen)
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Deze Volkswagen Touareg is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)
Wij hebben je nieuwe aanwinst op 130 technische punten gecheckt. En heeft de auto de komende 10.000 kilometer of binnen 6 maanden een onderhoudsbeurt nodig? Dan hebben wij dat alvast gedaan. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Volkswagen van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze mobiliteitsgarantie.
Wanneer kom je bij ons langs?
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























