
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Comfortline BlueMotion Clima Navi Camera
Algemeen
| Prijs | € 4.250 |
| Bouwjaar | Juni 2012 |
| Kilometerstand | 228.360 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 82-XGL-7 |
| Datum deel 1 | 08-06-2012 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Beige |
| Oorspronkelijke kleur | Beige |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 179 x 164 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen uitneembaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
Wij Zijn Open Op Afspraak Graag Even Bellen Voor Een Afspraak
Voor Meer Info Kunt U Contact Opnemen
Flex Auto's
Whatsapp +31 6 29171084
Tel. +31 6 29171084
WWW.Autobedrijfflex.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Volkswagen ID.5 - Pro performance 77 kwh [ Trekhaak Navi Cruise Apple / android Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976608/240x180/volkswagen-id-5-pro-performance-77-kwh-trekhaak-navi-cruise-apple-android-stoelverwarming.jpg)























































