
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Comfortline /Technisch Topstaat/Trekh./Navi/Cruise/Clima/
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 189.081 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 98-TZS-3 |
| Datum deel 1 | 10-05-2012 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2010 - mei 2015
Modelcode: 1T
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 179 x 169 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Blom Klaverweg 11 4157JA ENSPIJK, NL 0345652007 http://www.autoblom.nl verkoop@autoblom.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Elektronisch Sper Differentieel
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Rokersvrije auto
- Achterstoelen uitneembaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Isofix
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- Extra getint glas achter
- Multifunctioneel lederen stuurwiel (PM4)
- stuur leder
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Deze goed onderhouden Volkswagen Touran heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een oude prijs! Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Dat is duidelijk te zien aan deze Touran, waarvan de onderhoudshistorie bekend is. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Deze Volkswagen Touran heeft een start-stop systeem, waardoor de motor alleen wordt gebruikt als u rijdt. Bij het wachten voor een stoplicht of in de file gaat de motor automatisch uit. En weer aan als u wilt doorrijden. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare passagiersstoel en verstelbare lendensteunen.
De bediening van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Het luxeniveau in deze Volkswagen is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. Deze auto is voorzien van buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
In de Volkswagen Touran heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Als u nieuwsgierig bent naar deze Volkswagen Touran, neem dan snel contact met ons op.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen Mike Barends, hij is bereikbaar per WhatsApp en telefoon op: 06-34619150 ook buiten kantoor tijden M.U.V. Zondag.
Succes krijg je en behoud je door enthousiaste klanten. Onze klanten waarderen onze service met een 8,7. Hier zijn we natuurlijk trots op echter we blijven continue verbeteren. Betaalbaar en betrouwbaar dat is waar wij voor staan.
U bent welkom in Enspijk de koffie staat klaar.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























