
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Highl. BM*7persoons*Navi*Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 211.788 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HD-185-G |
| Datum deel 1 | 08-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1399 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2010 - mei 2015
Referentienummer: 4090
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bagagedek
- chroom delen exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
Interieur & Comfort
- achterstoelen uitneembaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hierbij bieden wij een Vw Touran aan uit 2015.
1.2 TSI Highline Bluemotion.
7persoons
2x sleutels en boekjes aanwezig.
Aantal eigenaren prive: 2
Kmstand rapport aanwezig.
Nieuwe APK bij aflevering.
7persoons / Navigatie / Parkeersensoren / Velgen / Airco / Cruise Control / Voorstoelen verwarmd
LETOP! Geen contante (Cash) betalingen boven €3.000,-
De scherpe prijzen die wij hanteren zijn MEENEEMPRIJZEN!
Garantie is mogelijk tegen meerprijs!
Uiteraard is inruilen van uw auto ook mogelijk bij ons!
U kunt bij ons ook terecht voor een financiering, vanaf €49,99 p/m.
Direct een voordelige autoverzekering kunnen wij ook voor u regelen.
Wij kunnen 24/7 auto’s vrijwaren en tenaamstellen hiervoor hoeft u dus niet naar het postkantoor te gaan.
Onze openingstijden zijn:
Van maandag t/m zaterdag van 10.00u - 18.00u
Buiten openingstijden op afspraak geopend.
Om teleurstellingen te voorkomen, graag altijd eerst even bellen voordat u langs komt!!
VIP Occasions
Wilkstraat 4
3044 BH Rotterdam
06 86 18 7337 / 010 78 64 893
Whatsapp >> 06 86 18 7337 <<
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























