
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Highline BlueMotion 7p. Navigatie camera clima cruise controle lm-velgen elekt-pak
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 234.003 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 75-RGS-6 |
| Datum deel 1 | 31-05-2011 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1406 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
GVW: 2.150 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen uitneembaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- DVD speler
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Achterruitwisser
- Armsteun
- AUX
- Bluetooth
- Dealeronderhoud
- Eerst eigenaar
- Elektrische ramen v+a
- Esofix
- Executive-pakket (Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeersensor achter)
- Executive Plus-pakket (Achteruitrijcamera, Autotelefoonvoorbereiding, DVD speler, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map + hard disk)
- Hard disk
- Multifunctioneel stuur
- Nap aanwezig
- Navigatie-pakket (Audio-navigatie full map, DVD speler, Hard disk, Multimedia-voorbereiding, Spraakbediening, Verkeersbord detectie)
- Parkeersensoren voor+achter
- Sport velgen
= Bijzonderheden =
Volkswagen Touran 1.2 TSI Highline BlueMotion 7p. Navigatie camera clima cruise controle lm-velgen elekt-pakket pdc v+a trekhaak.
Deze Volkswagen Touran komt uit 2011, werd geleverd van 01-07-2010 tot 22-05-2015 en kostte toen € 35.941,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 77 kW (105 PK) en een cilinderinhoud van 1197 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 188 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,9 liter per 100 km en hij weegt 1406 kg. De APK is geldig tot 14-02-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Optielijsten worden automatisch ingevuld o.b.v. kenteken/chassisnummer en kunnen afwijken van de werkelijke optielijst.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
RBB Automotive
Tlf: 0648134748 / 0418645133
Ambachtstraat 5
5331 HX
Kerkdriel
Wij zijn RBB Automotive tevens specialist in in- en verkoop van nieuwe en gebruikte occasions. Bij ons treft u allerlei verschillende merken aan die wij graag aan u willen laten zien.
Bent u nieuwsgierig geworden? Kom dan bij ons langs voor een bezichtiging wij trakteren u graag op een kopje koffie of thee!
Uiteraard kunt u ook op onze website rond kijken wellicht vind u hier uw droom occasion.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























