
Volkswagen Touran - 1.2 TSI Highline BlueMotion Alcantara/Cruise/Navi/Clima
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Januari 2011 |
| Kilometerstand | 192.872 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 01 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 16-PFP-3 |
| Datum deel 1 | 07-01-2011 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1360 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2010 - mei 2015
Modelcode: 1T
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.090 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 179 x 169 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 4
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterstoelen uitneembaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel bekleding
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Keurige Touran Highline, auto is dealer onderhouden, recent nieuwe koppeling en nieuwe ketting gehad. Boekjes en nationale autopas aanwezig.
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























