
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Comfortline
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Februari 2007 |
| Kilometerstand | 171.806 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 01 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 33-TT-ZN |
| Datum deel 1 | 01-02-2007 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1453 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Airbag. zijdelings acht.2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airbags knie
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Park control achter
- Startonderbreking
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Airconditioning. automat.
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verstelbare spiegels
- Verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD
- Deelbare achterbank
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Trekhaak. vast
- Bumpers in kleur carrosserie
- USB
- AUX-IN
- Bluetooth
- Bandenspanningscontrole
- Start en Stop systeem
- Rokersvrije auto
- Armleuning midden voor
- Middenarmsteun
- Bekerhouders voor
- Bekerhouder achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
Extra informatie
- Merk: Volkswagen
- Model: Touran
- Uitvoering: 1.4 TSI Comfortline
- Bouwjaar: Februari 2007
- Brandstof: Benzine
- Transmissie: Handgeschakeld (6 versnellingen)
- Kilometerstand: 171806 km
- Kenteken: 33-TT-ZN
- APK vervaldatum: 1-2-2027
- Aantal cilinders: 4
- Cilinder inhoud: 1.390 cm3
- Vermogen: 103 kW ( 140pk)
- Koppel: 220Nm
- Acceleratie (0-100): 9.6 sec
- Aandrijving: Voorwiel
- Leeg gewicht: 1453kg
- Maximaal gewicht: 2150kg
- Trekgewicht geremd: 1500kg
- Trekgewicht ongeremd: 750kg
- Verbruik binnen bebouwd kom: 1 op 10.3
- Verbruik buiten bebouwde kom: 1 op 16.4
- Verbruik gecombineerd: 1 op 13.9
- BTW/Marge: Marge
- Wegenbelasting: Euro 253,= - Euro 276,= per kwartaal
Opties:
Interieur:
- Achterbank in delen neerklapbaar.
- Achterbank verstelbaar in drie delen.
- Airconditioning.
- Armsteun achter.
- Armsteun voor.
- Bagage dek.
- Bekleding stof.
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar.
- Bijrijdersstoel in hoogte verstelbaar.
- Boord computer.
- Climate control.
- Dashboard verlichting instelbaar.
- Elektrische ramen voor.
- Elektrische ramen achter.
- Hoofdsteunen voor en achter.
- Lederen stuurwiel.
- Lederen versnellingspook.
- Lendesteun bestuurders.
- Lendesteun bijrijdersstoel.
- Stuur in hoogte en diepte verstelbaar.
Exterieur:
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
- Dagrijverlichting.
- Dakrails.
- Spiegels automatische verstelbaar.
- Spiegels verwarmbaar.
- Trekhaak.
Infotainment:
- Audio-installatie.
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth.
- Aux en USB aansluiting.
Milieu:
- Start/stop systeem.
- Euro 6.
Veiligheid:
- ABS.
- Airbag(s) hoofd achter.
- Airbag(s) hoofd voor.
- Airbag(s) side voor.
- Airbag passagier.
- Alarm klasse 1 (startblokkering).
- Bandenspanningscontrolesysteem.
- Buitenspiegels verwarmbaar.
- Cruise-control.
- Hill hold functie.
- In hoogte verstelbare koplampen.
- Mistlampen.
- Parkeersensoren achter.
- Stuurbekrachtiging.
- Start/stop systeem.
- Traction control.
Aanvullende informatie:
Super nette goed onderhouden VW Touran van de eerste eigenaar.
Al onze occasions vanaf Euro 6500.= worden standaard afgeleverd met 12 maanden Bovag garantie, 1 jaar gratis CARPROF Pechhulp, onderhoud conform service boekje, minimaal ½ jaar APK, poetsbeurt en tenaamstelling.
Dus bij ons geen extra kosten, en klaar voor vertrek.
Ook het inruilen en vrijwaren van u huidige auto verzorgen wij graag, evenals het financieren of zeer gunstig verzekeren behoord bij ons tot de mogelijkheden.
Kijk voor meer info, foto’s en onze openingstijden op www.autobedrijfdonders.nl
Ondanks dat wij de grootst mogelijke zorg aan deze advertentie hebben besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met ons.
Graag tot ziens bij:
- Autobedrijf Donders
- Vloetstraat 17
- 5408 PH Volkel
- t: +31(0)621819833
- m: info@autobedrijfdonders.nl
- w: www.autobedrijfdonders.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















