
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Comfortline - Automaat - Airco / Parksens. / Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 11.945 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 199.446 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JJ-973-L |
| Datum deel 1 | 21-04-2016 |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1378 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2015 - nov. 2018
Modelcode: 5T
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 209 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 183 x 166 cm
Wielbasis: 279 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Aantal eigenaren: 5
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Redenburg Snellerstraat 1 2288GL RIJSWIJK ZH, NL 0704150444 http://www.redenburg.nl rijswijk@redenburg.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Welkom bij Autobedrijf Redenburg B.V. in Rijswijk!
Met onze wekelijks wisselende voorraad van ruim 150 voertuigen staat jouw droomauto er wellicht al tussen.
Wij zijn inmiddels al ruim 35 jaar het vertrouwde mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!
Altijd scherpe, transparante prijzen zonder verborgen afleveringskosten.
Geleverd met een geldige, recente of nieuwe APK.
Financiering (Financial Lease) en inruil direct geregeld.
Bekijk alle foto's en details op onze website of kom gezellig langs. De koffie staat klaar!
Service & Techniek: Technisch onderhoud en APK-keuringen worden professioneel uitgevoerd door onze partner Auto Witte (www.autowitte.nl).
Openingstijden: Ma-Vr: 09:00-18:00 | Za: 10:00-17:00.
Contact: 070-4150444 | rijswijk@redenburg.nl | Snellerstraat 1, 2288 GL Rijswijk.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid zijn druk-, zet- en invoerfouten in deze advertentie voorbehouden. Controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































