
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Highline 170PK AUTOMAAT NIEUWE APK / TREKHAAK / CRUISE /
Algemeen
| Prijs | € 3.699 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 230.114 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-XN-DN |
| Datum deel 1 | 21-07-2007 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1497 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2007 - jul. 2010
Referentienummer: 994
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 181 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/62XNDN
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- bagagedek
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- stuur leder
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden Volkswagen Touran benzine automaat, deze auto is voorzien van een nieuwe apk en bieden wij rijklaar aan voor 3.699,- euro.
Wij nodigen u graag uit voor een uitgebreide proefrit / bezichtiging.
Welkom bij Stevens Auto’s, De Beste Keuze voor Kwaliteit Occasions.
Waarom kopen bij Stevens Auto's :
• Auto's zijn bij ons altijd rijklaar, na aankoop kunt u met uw aangekochte occasion direct de weg op.
• Rijklaar prijzen
• Gegarandeerde Kilometerstanden
• Inruil altijd mogelijk
• Financieringsmogelijkheden voor zowel particulier als zakelijk
Scherpe Prijzen: Wij begrijpen dat een goede deal belangrijk is. Daarom streven we ernaar om u concurrerende prijzen aan te bieden zonder concessies te doen aan kwaliteit. Bij Stevens Auto’s krijgt u waar voor uw geld.
Op Afspraak : Om u de best mogelijke service te bieden, werken wij op afspraak. Dit stelt ons in staat om volledig aan uw behoeften te voldoen en u onze onverdeelde aandacht te geven wanneer u ons bedrijf bezoekt.
Neem vandaag nog contact met ons op om een afspraak te maken en onze prachtige occasions te ontdekken!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
09:00 – 17:00
Zaterdag
09:00 – 16:00
Voor meer informatie kunt u ons bellen op 06-21982301. Buiten openingstijden zijn wij ook bereikbaar via whatsapp tot 22:00, mailen kan naar info@stevensautos.nl
Stevens Auto's
Hoofdstraat 35
9454PK EKEHAAR
Tel: 06-21982301
E-mail: Info@stevensautos.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























