
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Highline 7-Persoons Camera Cruise controle
Algemeen
| Prijs | € 12.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 124.718 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JNV-87-J |
| Datum deel 1 | 25-04-2013 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1462 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2015
Modelcode: 1T
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Breedte: 179 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantie opties in overleg
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen adaptief
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterstoelen uitneembaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Licht en zicht-pakket (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, buitenspiegels met verlichting)
- Winter-pakket (voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, ruitensproeiers verwarmbaar)
= Bijzonderheden =
Mooie en goed rijdende Volkswagen Touran 1.4tsi 140pk uit het bouwjaar 2015. Ideale gezinsauto door de 7 aanwezige zitplekken. Zowel van binnen als buiten in een nette staat. Highline uitgevoerd wat wilt zeggen dat de auto de meest luxe uitvoering is wat te zien is aan de achteruitrij camera, LED/Xenon koplampen, BT verbinding, stoelverwarming, climate controle, cruise controle, etc.
Volledige documentatie aanwezig, door onszelf voorzien van nieuwe onderhoudsbeurt.
Withuis Auto's - Altijd 70+ gebruikte Lexus op voorraad in Wijk en Aalburg
Wij danken u voor de interesse in ons voertuig of ons bedrijf, dat waarderen wij enorm.
Om elke klant zo goed als mogelijk te kunnen helpen, vragen wij uw aandacht voor volgende zaken:
* Bezichtiging is alleen mogelijk op afspraak. Neem hiervoor, bij voorkeur, telefonisch contact op via 06-36071955 (ook Whatsapp).
* Geef hierbij altijd aan voor welke auto u langs wil komen, om teleurstellingen te voorkomen.
* Inruil is beperkt mogelijk, dus stem dit altijd vooraf af met onze occasion adviseur. We ruilen helaas niet alles in. Neem de in te ruilen auto ook mee tijdens de bezichtiging, anders kunnen we geen deal maken.
* Een proefrit is mogelijk voor geintresseerden, we proberen echter het aantal onnodige testritten te beperken (om veiligheidsredenen).
* Lexus Hybride auto's leveren wij gratis met GARANTIE, zonder bijkomende kosten.
* Onze prijzen zijn vast, wij rekenen geen afleverkosten.
* Garantie, kilometerstanden en gemaakte afspraken worden door ons altijd schriftelijk bevestigd middels een duidelijke aankoopfactuur.
Orienteren op het merk Lexus of even komen snuffelen tussen ons aanbod?
Dan bent u vrijblijvend en van harte welkom op zaterdag tussen 09.00u en 12:30u. Wel altijd even bellen voor uw vertrek, om misverstanden en teleurstellingen te voorkomen.
Zie alle advertenties voor meer gebruikte Lexus
Zoekt u net iets anders? Kijk ook eens bij ons andere aanbod. Niet getreurd als uw gewenste auto er nu niet tussen staat. Wekelijks komen er meerdere nieuwe Lexus aanbiedingen online. Tip: Sla ons bij Marktplaats op als ''favoriete verkoper'', zo mist u niets.
Withuis Auto's BV
Wijksestraat 1J
4261 TV Wijk en Aalburg
Tel: 0636071955 (ook Whatsapp)
www.withuisautos.nl
Om teleurstellingen te voorkomen vragen wij u altijd voor vertrek een bericht of belletje te doen.
Disclaimer
Hoewel de informatie op deze website zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn doorvoer-, type- en specificatie fouten voorbehouden. Controleer daarom altijd zelf zaken die voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Algemene voorwaarden zijn op elke aankoop van toepassing. U vindt onze algemene (garantie) voorwaarden, onderaan op de homepage van onze website.
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























