
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Highline 7P/Navi/Cruise/P.sensoren/Clima/APK NEW
Algemeen
| Prijs | € 3.595 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 256.187 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 81-JBS-6 |
| Datum deel 1 | 10-04-2009 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1499 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 179 x 164 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 176 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Executive-pakket (Audio-navigatiesysteem, Autotelefoonvoorbereiding, Cd-wisselaar, Parkeersensor achter)
- Executive Plus-pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding, Hard disk, Multimedia-voorbereiding, Parkeersensor achter)
- Hard disk
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
Eerlijk in auto's – Sterk in service – bij CentralCars
Bij CentralCars leveren we elke auto schoon, netjes en rijklaar af – zonder afleveringskosten. Wat je ziet, is wat je krijgt: eerlijk, transparant en direct de weg op!
Inruil mogelijk!
Stuur ons eenvoudig via WhatsApp of e-mail het kenteken, de kilometerstand en een duidelijke foto van je huidige auto. Wij reageren snel op elk serieus bod.
Interesse, vragen of een proefrit plannen?
Bel of app ons via 06 84 04 93 56.
Voorkom teleurstellingen en neem vooraf contact op. Bezichtigen enkel op afspraak.
Let op: Vergeet niet om tijdig je daglimiet aan te passen bij een betaling (meestal minimaal 4 uur van tevoren)!
Bekijk ook eens onze andere occasions – er staat altijd iets moois tussen!
www.centralcars.nl
Openingstijden:
Ma t/m vr: 08:30 tot 18:00
Za & Zo: op afspraak
’s Avonds ook mogelijk tot 21:00 uur (op afspraak)
Overschrijven mogelijk elke dag van 08:30 tot 21:30 uur
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























