
Volkswagen Transporter - 2.5 TDI 340 Comfortline | Handschakeld | Camera | Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Prijs incl. BTW | € 3.750 |
| Bouwjaar | Juni 2005 |
| Kilometerstand | 301.650 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 93-BT-HZ |
| Datum deel 1 | 17-06-2005 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2460 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker blauw metallic |
| Gewicht | 2020 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2004 - dec. 2009
Modelcode: T5
Technische informatie
Koppel: 340 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 340 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 210 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Jacobi Exclusive B.V. Savoor 1C 5541SK REUSEL , NL 0639777720 http://www.jacobi-exclusive.nl jacobi.exclusive@outlook.com
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektr. verstelb. en el. ramen voor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Radardetector
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
- Dealeronderhouden
- Al onze auto's komen rechtstreeks vanuit de dealer !
- Technisch en optisch 100 punten
- Al onze autos zijn 100% schadevrij en geen schadeverleden !
Voor een bezichtiging van deze Volkswagen Transporter graag vooraf telefonisch contact.
Wilt u liever de auto leasen? Samen met BD Lease stellen we graag een vrijblijvend aanbod voor u op onder uw gewenste voorwaarden en condities.
Wenst u uw maandtarief indicatief te berekenen en/of wenst u meer informatie over operationele en financiële lease, stuur ons een mail voor meer informatie.
*Deze advertentie is samengesteld met de grootste zorg, echter sluiten wij spel- en systeemfouten niet uit. Gelieve telefonisch contact met ons op te nemen voor vragen over uitrusting en overige informatie.*
Inruil, garantie en financiering mogelijk
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































![MINI Cooper - 1.5 136pk 5-drs Aut. [ LED Navi Airco PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886950/240x180/mini-cooper-1-5-136pk-5-drs-aut-led-navi-airco-pdc.jpg)



