
Volkswagen Transporter - 90 pk 2.0 TDI 90 PK L1H1 26 Economy Business
Algemeen
| Prijs | € 29.150 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 35.272 |
| Bouwjaar | November 2023 |
| Kilometerstand | 34 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VVJ-01-F |
| Datum deel 1 | 23-11-2023 |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Licht Candy Wit |
| Gewicht | 1722 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelcode: T6.1
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Topsnelheid: 152 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 490 x 190 x 199 cm
Wielbasis: 300 cm
Gewichten
GVW: 2.600 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
CO₂-uitstoot: 183 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 157 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- A.deuren gesloten
- Elektronisch Sper Differentieel
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Scheidingswand zonder ruit
- Stuur verstelbaar
- Vloerplaat
- Zijwand bekleding laadruimte gesloten
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- Business-pakket (Parkeersensor achter)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Vervolgbotsing preventie
- Vloerplaat
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Behoort u tot de grote groep fans van het merk Volkswagen? Dan hoeven we u niets te vertellen over de kwaliteiten van deze Transporter 90 pk. U weet dat immers al over de innovatieve techniek, het tijdloze design en de geweldige rijkwaliteiten van deze auto. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Transporter 90 pk. De dieselmotor zorgt samen met de handgeschakelde vijfversnellingsbak voor prima prestaties. Elke rit de perfecte zit met de heerlijke comfortstoelen. Uw passagiers laden hun bagage moeiteloos in en uit; de ruime deuropening met schuifdeur maakt het mogelijk. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen voor, metallic lak en start-stopsysteem.
De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Deze Volkswagen is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























