
Volkswagen Transporter - Highline 2.0 TDI L2H1 DC Comfortline
Algemeen
| Prijs | € 37.500 |
| Prijs incl. BTW | € 37.500 |
| Bouwjaar | Augustus 2019 |
| Kilometerstand | 140.334 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-229-XS |
| Datum deel 1 | 17-08-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 146 kW (199 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2265 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oude Asserstraat 19
9481BK Vries
0592 541 212
https://autovakmeester.nl/vestiging/hazenberg/
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 DC Highline
- Kenteken: V-229-XS
- Merk: Volkswagen
- Model: Transporter Highline
- APK tot: 26-09-2026
- Tellerstand: 140334 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: antraciet
- Bekleding: Leder
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 146 kW / 199pk
- Ledig gewicht: 2265 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 190 cm
- Laadruimte hoogte: 132 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Licht en zicht pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Regensensor
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterklep
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bilstein schroefset
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Electrische schuifdeuren links+rechts
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Elektrische schuifdeur(en)
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Park Distance Control
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
- Voorspoiler
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Apple Carplay
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Luxe interieur afwerking
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Unikleur/pastel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Het is niet alleen maar een stoer uiterlijk, deze Volkswagen Transporter Highline biedt ook de sportieve rijkwaliteiten die jij zoekt. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Transporter Highline, bijvoorbeeld. Met zijn dieselmotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Laat de zon maar schijnen door het elektrisch bediende glazen panorama dak en hou een handje over dankzij de elektrisch bedienbare achterklep. Niks vergeten? O ja toch: het lederen interieur moeten we zeker even noemen. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als je wat krapper moet parkeren. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel en donker getint glas achter.
Zodra je naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heb je een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Als je regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Ook praktisch: deze auto is voorzien van een eigen navigatiesysteem. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Volkswagen helemaal compleet.
In de Volkswagen Transporter Highline heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Als je al weet dat dit de auto is die je wilt hebben, dan hoef je niet langer te wachten. Je kunt nu al besluiten om deze Volkswagen te kopen. Wij reserveren de auto dan voor jou en nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Autobedrijf Hazenberg B.V.
Oude Asserstraat 19
9481BK Vries
0592 541 212
info@autobedrijfhazenberg.nl
autovakmeester.nl/vestiging/hazenberg/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























