
Volkswagen Transporter - In zeer goede staat
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Prijs incl. BTW | € 11.950 |
| Bouwjaar | December 2006 |
| Kilometerstand | 137.093 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-83-PNF |
| Datum deel 1 | 19-12-2006 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1874 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.850 kg
Wielbasis: 340 cm
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Houten vloer in laadruimte
- Ruiten rondom
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd
- Airbag passagier
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Overig
- Schuifdeur rechts
- Zijruit rechts in laadruimte
Autobedrijf Vortex is een autobedrijf waar occasions worden aangeboden van alle gangbare automerken. Ons aanbod bestaat hoofdzakelijk uit gebruikte personen- en bedrijfsauto’s van alle merken.
Al onze Occasions worden nagekeken en APK gekeurd, alvorens ze bij u aangeboden worden.
Wilt u meer weten over een van onze occasions? Neem gerust contact met ons op!
Wij zijn gevestigd in Moordrecht
Op onze locatie bevindt zich een mooie showroom waarin doorlopend meer dan 40 autos staan opgesteld die u vrijuit kunt bezichtigen en vrijblijvende proefrit maken.
Voor een afspraak of bezichtiging verzoek ik u vriendelijk eerst telefonisch contact op te nemen
Wij zijn telefonisch bereikbaar op 0613335923
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























