
Volkswagen Transporter - T6.1 Bulli 2.0 TDI 146KW E6 4Motion DSG7 Automaat L2H1 32 ✓ camera ✓ navigatie ✓ 2x schuif
Algemeen
| Prijs | € 24.500 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 29.645 |
| Bouwjaar | Mei 2020 |
| Kilometerstand | 117.287 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VGB-89-J |
| Datum deel 1 | 28-05-2020 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 146 kW (199 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2130 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2019 - mrt. 2021
Modelcode: T6.1
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Topsnelheid: 197 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 530 x 190 x 199 cm
Wielbasis: 340 cm
Gewichten
GVW: 3.200 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 227 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Productveiligheid
Fabrikant: Blue Bedrijfswagens Everbest 15 5741PL BEEK EN DONK, NL 0413758003 http://www.bluebedrijfswagens.nl info@bluebedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Executive Plus-pakket (Bandenspanningscontrolesysteem, Dab, Navigatiesysteem full map)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Afkomstig van de 1e eigenaar, zeer complete Volkswagen Transporter T6.1 Bulli Lange wielbasis L2H1.
Prijs is inclusief reeds betaalde BPM!! Ideaal ook als basis voor bijvoorbeeld buscamper!
Deze bus is natuurlijk ook zeer geschikt voor ondernemers.
Voorzien van 2.0 TDi 146KW Euro6 motor met DSG7-automaat en 4-Motion (4wiel-aandrijving)
Zeer compleet uitgevoerd met o.a.
• digitale cockpit
• dubbele schuifdeur
• ramen rondom
• adaptive cruise control
• airco
• navigatie & camera
• 17"Licht metalen velgen
• Led koplampen
Prijs €24.500,- ex.btw
Prijs is inclusief rest-BPM, deze is reeds voldaan.
Financial lease mogelijk!
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























