
€ 7.950
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Kilometerstand | 331.978 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GL-FD-56 |
| Datum deel 1 | 23-04-1993 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1986 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1316 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 658 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 1991 |
| Meer modelinformatie |
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 172 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 175 km/u
Interieur: Donkergrijs, Stof
Emissieklasse: Euro 1
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
bent u opzoek naar een roest vrije Volvo 240 dan is dit de juiste voor u
de auto is al 17 jaar bij mij in onderhoud dus ik ken de auto door en door
Schampers Volvo's
Kanaaldijk N.O.104a
5702 NW Helmond
06-53924855