
Volvo 850 - 2.0 APK 7-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Kilometerstand | 278.480 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 60-PRR-5 |
| Datum deel 1 | 02-01-1995 (import) |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1437 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 1995 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Inruilkans: Volvo 850 met nog een jaar APK
Volvo 850 2.0 APK 7-2027
- Kenteken: 60-PRR-5
- Merk: Volvo
- Model: 850
- APK tot: 11-07-2027
- Tellerstand: 278480 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1995
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 5
- Vermogen: 93 kW / 127pk
- Ledig gewicht: 1437 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 9.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 1
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Getint glas
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Toerenteller
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Zij airbag(s) voor
Door ons ingeruild: Volvo 850 met nog een jaar APK. Rijdt en schakelt goed, heeft wat uiterlijke plekjes maar de algemene staat is goed.
Bekende gebreken:
Kmteller doet het niet, exacte kmstand dus onbekend. (de auto is wel lange tijd bij de laatste eigenaar geweest)
Snelheidsmeter doet het niet goed
Ramen gaan niet goed open en dicht
schaaft in de achterremmen
Verder bent u welkom om de auto te inspecteren en te testen. Geen mogelijkheid tot garantie oid.
Bel Autobedrijf Hardeman, gevestigd in VEENENDAAL sinds 1986. Wij zijn een full-service autobedrijf aangesloten bij de BOVAG. Tel. 0318 – 523765 of mobiel 0642782684. Wij berekenen geen afleveringskosten.
Ons bedrijf is gemakkelijk te vinden, vanaf de A12 slechts enkele kilometers.A12 (Arnhem-Utrecht), afslag Veenendaal/Rhenen (23A). Bij verkeerslichten, richting Rhenen, dit is de Rondweg Oost (N233). Derde rotonde links, dit is De Smalle Zijde. U vindt ons op nummer 33 aan de linkerkant, op de hoek met de Turbinestraat.
Autobedrijf Hardeman
De Smalle Zijde 33
3903LM Veenendaal
0318-523765
info@berthardeman.nl
Hoeveel kost een Volvo 850 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















