
Volvo C30 - 1.6 Advantage Eerste Eigenaar dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 2.399 |
| Bouwjaar | Februari 2009 |
| Kilometerstand | 297.387 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-HRX-8 |
| Datum deel 1 | 13-02-2009 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1178 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo C30 1.6 Advantage Eerste Eigenaar dealer onderhouden!
- Kenteken: 32-HRX-8
- Merk: Volvo
- Model: C30
- APK tot: 06-02-2027
- Tellerstand: 297387 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1596 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4164S3
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1178 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 425 cm
- Hoogte: 1443 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Auto rijdt en schakelt perfect.
Inruil is altijd mogelijk.
We werken alleen op afspraak!
Voor meer informatie mag u altijd bellen of berichten.
Carselect Nederland
Zeilweg 25
8243PK Lelystad
+31 6 15943819
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























