
Volvo C30 - 1.6 Kinetic CRUISE|CLIMATE|NAVI|EL.RAMEN|NAP|APK|LMV
Algemeen
| Prijs | € 6.499 |
| Bouwjaar | April 2010 |
| Kilometerstand | 166.949 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 09-LDN-5 |
| Datum deel 1 | 01-04-2010 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1178 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 185 km/u
GVW: 1.700 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Lichtblauw, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem uitneembaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Premium kleur
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
De distributieriem is in maart 2022 vervangen bij een kilometerstand van 128.987 km.
!! Recentelijk voorzien van een nieuwe APK en onderhoudsbeurt !!
Zeer nette auto met onder andere Cruise Control, Climate Control, Navigatiesysteem, Elektrische ramen voor en Lichtmetalen velgen etc ...
3 x Sleutels en Nationale Auto Pas Aanwezig !.
✔️ GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
✔️ Onze voertuigen zijn rijklaar
✔️ Onze auto’s worden afgeleverd met een (bijna) nieuwe APK
✔️ Al onze auto’s zijn nagekeken door specialisten
✔️ RDW erkend bedrijf
✔️ Financiering en verzekering mogelijk
✔️ Inruil mogelijk tegen handelsprijzen
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons bereiken op 0174288826 / 0610694737
Ook zijn wij in de avonduren en zon- en feestdagen geopend op afspraak!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf.
Openingstijden:
Maandag: 09:30-17:30 uur
Dinsdag: 09:30-17:30 uur
Woensdag: 09:30-17:30 uur
Donderdag: 09:30-17:30 uur
Vrijdag: 09:30-17:30 uur
Zaterdag: 09:30-17:30 uur
Zondag : Op Afspraak
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























