
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 200.559 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-913-VV |
| Datum deel 1 | 29-05-2007 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1227 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.750 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 10,1 l/100km (1 op 9,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Milhous biedt aan:
Merk: Volvo C30 1.8
Bouwjaar: 2007
Carrosserie: Coupe (3 deurs)
Brandstof: Benzine
Basiskleur: Grijs
KM stand: 200.559
Gewicht: 1.227 kg
Wegenbelasting: 171,- EURO per kwartaal
APK: 18 augustus 2026
Vraagprijs: 3.750,- EURO (inruil en financiering mogelijk)
Aktieprijs: 3.450,- EURO Zonder inruil
Wij berekenen geen afleverkosten!
Accessoires:
- Airco/Clima
- Achterbank neerklapbaar
- Airbag(s)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruise controll
- Centrale vergrendeling op afstandsbediening (2 sleutel)
- Dimmende binnenspiegel
- Elektrische ramen
- Getint glas
- In hoogte verstelbaar stuurwiel
- Radio cd speler (stuurwielbediening)
- Stuurbekrachtiging
Heeft u interesse in bovengenoemde auto dan kunt u bellen voor meer informatie 06-24773709, let op bezichtiging op afspraak.
Autobedrijf Milhous is gevestigd in de Industriestraat 12 te Goes (5 minuten loopafstand van het station), wij zijn 6 dagen per week geopend (behalve feestdagen en schoolvakantie's) van 8.30 uur tot 17.30 en op zaterdag tot 12.30 uur.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten © Autobedrijf Milhous 2026.
Hoeveel kost een Volvo C30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























