
Volvo C40 - Recharge Plus 69 kWh | Lichtmetalen Velgen 20" | Panoramadak |Microtech/Nubuck Stoelen| Ve
Algemeen
| Prijs | € 29.950 |
| Prijs excl. BTW | € 24.752 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2023 |
| Kilometerstand | 58.205 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-613-TN |
| Datum deel 1 | 07-04-2023 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Crystal white |
| Gewicht | 1945 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Actieradius: 438 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.470 kg
Afmetingen (LxB): 444 x 187 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 69 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 7 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 32 minuten
Interieur
Interieur: Connect microtech/nubuck (textiel) charcoal/charcoal - r980, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): 12 maanden BOVAG-garantie.
- Volvo Excellence afleverpakket (€ 895 meerprijs):
Voor €895 bieden wij het Volvo Excellence afleverpakket aan. Inclusief:
- 24 maanden Volvo Selekt garantie
- Volle tank/accu
- Poetsbehandeling met bodycoating
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Nieuwste software geïnstalleerd
- Nieuwe APK
- Volgende APK gratis t.w.v. €49,-
- 12 maanden Volvo Assistance en Volvo on Call
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Volvo Selekt (24 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- premium kleur
- achterspoiler
- afwijkende dakkleur
- dimlichten automatisch
- glans exterieur delen
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- keyless start
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- hill hold functie
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Interieur-pakket (aluminium interieur afwerking, sfeerverlichting)
- Roll Stability Control
- stuurwiel verwarmd
- Instructieboekjes aanwezig
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Welkom bij familiebedrijf Henk Scholten.
Sinds 1981 staat ons bedrijf voor het bieden van zorgeloze mobiliteit, van aanschaf en onderhoud tot schadeherstel. Iedere medewerker draagt onze waarden uit en streeft naar een zo persoonlijk mogelijke benadering.
Henk Scholten is uw one-stop-shop voor alles rondom Volvo, Polestar en Lynk & Co. Wij bieden service, advies en kwaliteit waarbij we altijd nét dat stapje extra zetten. Bij ons bent u geen nummer: we kennen uw naam, onthouden uw wensen en geven u een zorgeloze ervaring. U komt voor onze merken, maar blijft voor Henk Scholten.
Bij Henk Scholten kunt u in Het Gooi, Gelderland of Zuid-Limburg terecht in één van onze showrooms. Kies uit ons ruime aanbod van nieuwe en gebruikte auto’s, standaard meer dan 500 op voorraad. Staat uw droomauto er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op, wellicht verwachten wij binnenkort uw droomspecificatie.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















