
Volvo C40 - RECHARGE ULTIMATE 69 kWh + 20 INCH | PANORAMA | 360 CAMERA | HARMAN/KARDON | ADAPTIVE CRUI
Algemeen
| Prijs | € 31.850 |
| Prijs excl. BTW | € 26.322 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2022 |
| Kilometerstand | 102.184 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 augustus 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-436-GK |
| Datum deel 1 | 26-08-2022 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Fusion red |
| Gewicht | 1945 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving
Actieradius: 438 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,4 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.470 kg
Afmetingen (LxB): 444 x 187 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 69 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 7 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 32 minuten
Interieur
Interieur: Connect microtech/nubuck (textiel) charcoal/charcoal - r980, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 18 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
Vloeistofcheck
Kenteken tenaamstelling
Schoonmaken
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Olie servicebeurt incl. filter
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Hazet garantie 3 maanden (3 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
Onderhoudsbeurt volgens schema
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Hazet garantie 6 maanden (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt volgens schema
Poetsen, polijsten en interieur reiniging
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- metaalkleur
- achterspoiler
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- Roll Stability Control
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse en 1e eigenaar auto, BTW verrekenbaar, Ultimate uitvoering met zeer veel opties, Fusion Red metallic, 20 inch hoogglans zwarte velgen, Panoramadak, 360 graden surround view camerasysteem, Harman/Kardon premium audio, Adaptive cruise met actieve stuurassistentie, Stuurwielverwarming, Stoelverwarming, DAB+ Digitale radio, Elektrische achterklep, Keyless-entry en keyless-drive, Apple Carplay / Android Auto, Navigatie, Privacy glass, Elektrische stoelverstelling met geheugen, Digitale cockpit, Climate control, Achterspoiler, Full LED koplampen, Full LED achterlichten,
Iedere werkdag geopend van 8.30 tot 20.00 uur, zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten benodigd voor levering van de auto. Optionele pakketten en-/of uitrusting zijn altijd een keuze van de consument en worden tegen meerprijs geleverd. Voor meer foto's van dit voertuig bezoekt u onze website www.hazet.nl. Inruil- en financiering van uw auto is mogelijk. Tevens financial lease beschikbaar met zeer gunstige tarieven en acceptatievoorwaarden, ook voor ZZP’ers. Ons adres: Transitoweg 2, 4051 CA, Ochten. Bellen of Whatsapp: +31344242010.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































