
Volvo C40 - Single Motor Extended Range Ultimate 82 kWh | Trekhaak | Panoramadak | Harman/Kardon | 360
Algemeen
| Prijs | € 34.899 |
| Prijs excl. BTW | € 28.842 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2023 |
| Kilometerstand | 84.901 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-766-HS |
| Datum deel 1 | 21-11-2023 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Aandrijving
Actieradius: 581 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 444 x 187 x 160 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 82 kWh
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 11 kW, 82 km actieradius per uur
Accu snelladen: Combined Charging System, 944 km actieradius per uur
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14,1 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 270 - € 296 per kwartaal
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Metallic lak
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Afwijkende dakkleur
- Apple CarPlay / Android Auto
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
U bent van harte welkom bij Vakgarage Tichelaar. Al meer dan 30 jaar een betrouwbaar adres voor onderhoud en verkoop van gebruikte auto’s.
Financiering nodig? Bereken zelf je maandbedrag op https://www.vakgaragetichelaar.nl/diensten/financiering.
De prijs is op basis van meeneemprijs. Wij streven naar zo hoog mogelijke kwaliteit voor een scherpe prijs. Daarom adverteren wij met de meeneemprijs en kunt u optioneel kiezen voor een afleverpakket. We bieden 4 pakketten aan:
- Basispakket € 299,-. Hiervoor krijgt u minimaal 1 jaar APK | controle van HV-Accupakket | 1 maand garantie op de elektromotor en versnellingsbak.
- Pluspakket € 549,-. Hiervoor krijgt u een minimaal 1 jaar APK | controle van HV-Accupakket | onderhoudsbeurt | remcontrole | 3 maanden garantie op de elektromotor en versnellingsbak.
- Extrapakket € 999,-. Hiervoor krijgt u een minimaal 1 jaar APK | controle van HV-Accupakket | onderhoudsbeurt volgens schema | 6 maanden volledige garantie.
- Premiumpakket € 1299,-. Hiervoor krijgt u een minimaal 1 jaar APK | controle van HV-Accupakket | onderhoudsbeurt volgens schema | 12 maanden volledige BOVAG-garantie.
Kijk voor de volledige specificaties op www.vakgaragetichelaar.nl/afleverpakketten.
Laadkabels worden niet standaard bij iedere gebruikte elektrische of hybride auto meegeleverd. Controleer daarom vooraf of deze aanwezig is.
PROEFRIJDEN? U bent van harte welkom deze auto te bezichtigen en een proefrit te maken. Bel ons om een afspraak in te plannen. Bel 0318-469979
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de opties die voor u doorslaggevend zijn tijdens de proefrit.
Hoeveel kost een Volvo C40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















![Volvo C40 - Recharge 82 kWh Extended Range Plus [ Panorama Comfortstoelen Navi Camera Apple/Android ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886816/240x180/volvo-c40-recharge-82-kwh-extended-range-plus-panorama-comfortstoelen-navi-camera-apple-android.jpg)









