
Volvo V40 - 1.6 D2 Summum
Algemeen
| Prijs | € 3.899 |
| Bouwjaar | Januari 2013 |
| Kilometerstand | 348.820 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-ZRK-6 |
| Datum deel 1 | 08-01-2013 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 84 kW (114 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1257 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 30 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuid-Linschoterzandweg 53
3425EN Snelrewaard
0618224270
https://www.autobedrijfoudewater.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.890 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 94 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Verlaagde carrosserie
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
Overig
- 6-versnellingen
- Afdekking van de bagageruimte
- Armsteun voor
- Automatische airconditioning Thermatiek
- Blue tooth telefoonvoorbereiding
- Bumpers en spiegels in de kleur van de auto
- Elektrische ramen voor
- Handschoenenkastje afsluitbaar
- Intro-Line (Achteruitrijcamera, Audio-installatie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map + hard disk, Parkeersensor achter, Spraakbediening)
- Middenarmsteun achter uitklapbaar
- Mistlampen voor
- nationale autopas
- Raam in achterklep met ruitenwisser
- Stoelen in hoogteverstelbaar
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
= Bijzonderheden =
Te koop een mooie en goed onderhouden Volvo V40 1.6 D2 van 2013 Zwart van kleur. De kilometerstand van de Volvo is 348.820 km Originele Kilometers Met Nationale Auto Pas. De Volvo wordt afgeleverd met nieuwe Apk. Het gaat hierbij om de Summum uitvoering, voorzien van o.a: ABS / Airbag Bestuurder + Airbag Passagier + Airbag Zij / Airconditioning / Armsteun Voor & Achter / Achteruitrijcamera / Bekerhouders / Boordcomputer / Climate Control / Cruise Control / Elektrische Pakket ( Elektrische Ramen + Spiegels + Centrale Deurvergrendeling ) / Lederen Interieur / Licht Metalen Velgen / Stoelverwarming / Stuurbekrachtiging en nog velen opties. De Volvo ziet er goed uit zowel van binnen als van buiten. De Volvo rijdt, schakelt en stuurt prima. Motorisch + Technisch 100%. Inruil mogelijk tegen handelsprijzen. Voor overige informatie kunt u gerust bellen: 06-18224270 Wij kunnen helpen met export-documenten! We can help with export-documents! Wir können mit dem Export Dokumenten helfen! Mozemy pomóc w dokumentach eksportowych! My mozhem pomoch' s eksportnykh dokumentov! Nous pouvons vous aider avec des documents d'exportation!
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























