
Volvo V40 - 1.6 T3 Kinetic
Algemeen
| Prijs | € 9.494 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 133.044 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-ZBZ-1 |
| Datum deel 1 | 09-10-2012 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1268 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2012 - apr. 2015
Referentienummer: 1662
Technische informatie
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/15ZBZ1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- dakspoiler
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
Extra
- verlaagde carrosserie
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voetgangersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij leveren alle onze auto's af met een nieuwe apk en een Nationale auto pas. Tegen een meerprijs kunnen wij ook een afleverbeurt doen. We werken met car garantie, vraag naar de voorwaarden.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























