
Volvo V40 - 1.6 T3 Momentum
Algemeen
| Prijs | € 4.850 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 311.657 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-ZRN-6 |
| Datum deel 1 | 07-01-2013 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | WHITE SOLID (ICE WHITE) (614) |
| Gewicht | 1268 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Lengte: 437 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: DYNAMIC, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Handelscondities geen garantie.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio-CD/MP3 speler
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verlaagde carrosserie
- voetgangersairbag
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































