
Volvo V40 - 1.6 T3 OCEAN RACE, ADAPTIVE CRUISE CONTROL
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 156.787 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 5-ZLV-51 |
| Datum deel 1 | 29-01-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1268 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2014 - apr. 2015
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.910 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: De Automediair Willem de Zwijgerlaan 114 2051KK OVERVEEN, NL 06-54292007 http://www.deautomediair.nl info@deautomediair.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Toerenteller
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Kindersloten op de achterportieren
- Voetgangersairbag
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- Metallic lak (LAK1)
- Audiobediening stuurwiel (235)
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- Hoedenplank
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampreinigingsinstallatie (065)
- LED Dagrijverlichting onderin de voorbumper (020)
- Park Assist camera (790)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Verwarmbare voorruit (871)
= Bijzonderheden =
COMPLETE UITVOERING MET O.A. VOLLEDIG LEDEREN BEKLEDING EN ADAPTIVE CRUISE CONTROL.
VOLLEDIG HEDIN VOLVO DEALER ONDERHOUDEN.
ALLE KEURINGEN TOEGESTAAN.
ZUINIGE ( 1:22!! ) EN BETROUWBARE MOTOR.
Dank u voor uw getoonde belangstelling voor deze auto.
Elke technische aankoopkeuring juichen wij toe.
De meeste auto's die wij aanbieden zijn ingeruild bij Dealers en zijn ook Dealer-onderhouden.
Continu streven wij ernaar onze auto's aan te bieden voor een vriendelijke prijs en een goede kwaliteit.
Het is in ieders belang, dat U blij bent met de aangeschafte auto.
24 uur per dag kunnen wij auto's op naam zetten, zodat een bezoek aan het postkantoor niet noodzakelijk is.
Exportdocumenten en -platen kunnen wij onder het genot van een kop koffie ter plaatse in orde maken.
Inruil is mogelijk.
Wij zijn altijd telefonisch bereikbaar op 06-54292007 om een afspraak te maken voor een vrijblijvende bezichtiging en een proefrit.
Omdat wij kantoor aan huis hebben, bent u ook 's avonds en in het weekend van harte welkom.
Graag tot ziens in Overveen !
Willem de Zwijgerlaan 114, 2051 KK (Overveen ligt tussen Haarlem en Bloemendaal)
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























