
Volvo V40 - 1.6i Momentum Navi ECC Bl.tooth PDC LMV
Algemeen
| Prijs | € 9.750 |
| Bouwjaar | Juli 2014 |
| Kilometerstand | 146.192 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-XFB-58 |
| Datum deel 1 | 05-07-2014 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1267 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo V40 1.6i Momentum Navi ECC Bl.tooth PDC LMV
- Kenteken: 1-XFB-58
- Merk: Volvo
- Model: V40
- APK tot: 05-07-2026
- Tellerstand: 146192 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld 6-bak
- Kleur: blauw Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1596 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4164T4
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1267 kg
- Max. massa voertuig: 1910 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 437 cm
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 142 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
- Bandenmaat voor: 205/55/16
- Bandenmaat achter: 205/55/16
- Wielbasis: 265 mm
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Aux aanluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Limit control
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Toerenteller
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Voetgangersairbag
Afleverpakketten
Aflever pakket 1 - €395,-
-Tenaamstelling
-Wassen & uitzuigen
-Kleine beurt
-Min.6 mndn. APK
Aflever pakket 2 - €795,-
-Tenaamstellen
- Poetsbeurt
-Onderhoudsbeurt
-12 mndn APK & 6 mndn. garantie
Frank Kafoe Auto's
Aphroditestraat 51
5047 TW Tilburg
+31652622876
info@frankkafoeautos.nl
frankkafoeautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























