
Volvo V40 - 2.0 D4 191 PK Summum LEER LED NAVI CRUISE ECC
Algemeen
| Prijs | € 5.245 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 248.947 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-ZFF-54 |
| Datum deel 1 | 31-12-2014 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1364 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2014 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 62 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Mensink Auto Kallenkote 91 8345HJ KALLENKOTE, NL 0653617098 http://www.mensinkauto.nl info@mensinkauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Voetgangersairbag
Overige
- Bluetooth
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlands geleverde Volvo V40 2.0 D4 diesel. Volledige onderhoudshistorie en de NAP Nationale auto pas zijn aanwezig. Laatste onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij 243.000 km. Rijk uitgeruste SUMMUM BUSINESS uitvoering met lederen bekleding, LED verlichting, navigatiesysteem, cruise control, climate control, lichtmetalen velgen, parkeersensoren achter, bluetooth telefoonvoorbereiding, carkit, regensensor, verwarmde voorstoelen, elektrische ramen voor en achter etc. Inruil en financiering is mogelijk bij Mensink auto. Voor meer informatie bel 0653617098 of zie de website www.mensinkauto.nl
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























