
Volvo V40 - 2.0 D4 Ocean Race Business / pano / navi
Algemeen
| Prijs | € 3.990 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 404.003 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-XXD-47 |
| Datum deel 1 | 14-11-2014 |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1364 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | mei 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 2.005 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
Overige
- Business Pack Connect (Audio-installatie, Navigatie-systeem full map + hard disk, Spraakbediening)
= Bijzonderheden =
INRUILKOOPJE!
ZEER GOED ONDERHOUDEN EN RIJDT 100%
EXPORT.. CAR DRIVES PERFECT!!
PLATES AND INSURANCE € 150.00
voor een bezichtiging en of een proefirt bent u van harte welkom!
!!!!!!Omdat onze auto’s op twee verschillende locaties staan, vinden wij het fijn als u even belt of een bericht stuurt wanneer en voor welke auto u wilt komen kijken!!!!!
Wij zorgen er dan voor dat de auto op onze verkooplocatie aanwezig is als u langs komt.
Uiteraard zorgen wij buiten de auto om ook voor een lekker kopje koffie of thee!
Alvast dank voor het begrip
Graag tot ziens!
Team Wheelz Automotive B.V.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































































