
Volvo V40 - 2.0 Europa / LANGE APK / STOELVERWARMING / AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 255.657 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 57-LK-KL |
| Datum deel 1 | 06-02-2003 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1948 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | januari 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volvo V40 2.0 Europa / LANGE APK / STOELVERWARMING / AIRCO
- Kenteken: 57-LK-KL
- Merk: Volvo
- Model: V40
- APK tot: 07-03-2027
- Tellerstand: 255657 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1948 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: B4204S2
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1275 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 8.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 452 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 3
Pakket: Exclusive pakket
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Koplampreiniging
- Metaal-/micakleur
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Side Impact Protection System
Interesse? Bel snel voor meer informatie
bezichtiging/proefrit!
Tel: 0627539306 - 06-53545771
Inruil, garantie en financiering mogelijk.
Open op afspraak! (bericht/bel ons om teleurstelling te voorkomen)
Autobedrijf Zeker
Vrijheidsweg 10
9641kr Veendam
0627539306
diamond-occasions@hotmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























