
Volvo V40 - 2.0 T2 R-Design / Stoelverwarming / Standkachel / N.A.P
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 114.373 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JZ-212-G |
| Datum deel 1 | 06-07-2016 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2015 - jun. 2016
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie 3 maanden
Garantie: 5.000 km
Garantie: op de motor
Productveiligheid
Fabrikant: Van Duijn Nottelman Automobielen Koraalstraat 2a 1812RK ALKMAAR, NL 0725823243 http://www.vdn-automobielen.nl verkoop@vdn-automobielen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- R-Design exterieur
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Voetgangersairbag
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bots herkenning systeem
- Verwarmbare zitplaatsen voor (011)
- Audiobediening stuurwiel (235)
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (167)
- hoofdsteunen anti-whiplash
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (057)
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kantelbare zitting bestuurderstoel met verstelbare lendesteun (872)
- Keyless Drive (876)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED Dagrijverlichting onderin de voorbumper (020)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Verwarmbare voorruit (871)
- Volvo Guard Alarm klasse 3 (140)
= Bijzonderheden =
Zeer nette, origineel Nederlands geleverde Volvo V40 2.0 T2 R-Design uit 2016 met 114.000 KM N.A.P.
2 sleutels, alle boekjes en historie aanwezig.
Voor meer informatie of een bezichtiging/proefrit bent u van harte welkom.
Gelieve voor vertrek even bellen om teleurstelling te voorkomen.
Graag tot ziens!
Koffie staat klaar!
Inruil mogelijk.
Openingstijden:
Maandag 8:30 t/m 17:30
Dinsdag 8:30 t/m 17:30
Woensdag 8:30 t/m 17:30
Donderdag 8:30 t/m 17:30
Vrijdag 8:30 t/m 17:30
Zaterdag 9:00 t/m 16:00
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























